Czarna lampa Acorn Black Steel UMAGE (VITA Copenhagen) - chrom

2081

5710302020815

Nowy produkt

365,00 zł

• lampa sufitowa • czarny, wnętrze chrom • wysokość 16cm • średnica 14cm • materiał szkło, silikon, aluminium • max. 15W • gwint E27 • brak źródła światła w komplecie (kup) • brak zawieszenia w zestawie (kup)

Dostępność: max. do 3 dni roboczych

Więcej informacji

Jaka inspiracja stoi za projektem lampy Acorn UMAGE (VITA Copenhagen)? Jacob Rudbeck sięgnął po sprawdzone źródło - naturę! Spacer cichym lasem, wdech rześkiego powietrza, dźwięk szeleszczących liści... a pod stopami delikatne żołędzie leżące u podstawy dumnych dębów. Mając w pamięci ten obraz stworzył kolekcję lamp wiszących Acorn. Ich drobna, filigranowa wręcz forma łączy w niesłychanie subtelny sposób kilka materiałów. Delikatna linia szklanego klosza, jego silikonowe zwieńczenie w matowej czerni i kontrastujące, eleganckie wnętrze z lustrzanego metalu. Podążając za trendami do wyboru w jednym z kilku modnych odcieni. Tak zrównoważony projekt nie mógł powstać inaczej.

Lampa Acorn, choć drobna, gra główne skrzypce we wnętrzu. Wyeksponowana żarówka daje równomierne, nastrojowe światło. A gdy zastosujesz kilka tych lamp powieszonych obok siebie lub w kaskadzie - otrzymasz imponujący, jasny żyrandol.

Wszystkie produkty UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Polecamy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp UMAGE (VITA Copenhagen):

Standardowe z tworzywa: kolor BIAŁY lub kolor CZARNY.

Metalowe UMAGE (VITA Copenhagen) Rosette: kolor BIAŁY i CZARNY.

Silikonowe UMAGE (VITA Copenhagen) Cannonball: kolor BIAŁY i CZARNY.

Możesz także wybrać inne zawieszenie z NASZEJ OFERTY akcesoriów do lamp.

Zaprojektowano w Danii przez Jacob Rudbeck

Specyfikacja

Maks. moc oprawy ośw. 15W
Wysokość 16cm
Średnica 14cm
Materiał wykonania szkło / silikon / aluminium
Kolorystyka czarny
Kolor klosza przezroczysty
Kolor stelaża chrom
Kolor abażuru czarny
Kolor motywu / wzoru srebrny
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe uwagi zestaw do samodzielnego złożenia

Napisz opinię

Czarna lampa Acorn Black Steel UMAGE (VITA Copenhagen) - chrom

Czarna lampa Acorn Black Steel UMAGE (VITA Copenhagen) - chrom