Nowe Produkty

Jest 26 produktów.

Oryginalne i efektowne rozwiązania w zakresie oświetlenia to nasza pasja. Dlatego uważnie śledzimy trendy i stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, zarówno znanych i cenionych marek, jak i małych, rodzinnych firm. Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającym się potrzebom naszych Klientów, regularnie dodajemy do naszego sklepu najświeższe kolekcje i nowych producentów z Polski i zagranicy. Dzięki zakładce Nowości zawsze będziesz na bieżąco!

W sklepie KoloroweKable.pl znajdziesz lampy wewnętrzne: lampy wiszące, kinkiety, lampy podłogowe, plafony i lampy stołowe oraz lampy zewnętrzne, w tym girlandy żarówkowe i lampy ogrodowe. Proponujemy szeroki wybór opraw z betonu, drewna, szkła i metalu, a nawet z tektury czy lamp z gęsich piór! Mamy nadzieję, że odszukasz tutaj lampę, o jakiej nawet nie śniłeś ;) Posiadamy także wszystkie komponenty niezbędne do samodzielnego stworzenia lampy w stylu loft, m.in. osłonki sufitowe i oprawki do żarówek oraz akcesoria do lamp, takie jak uchwyty do mocowania przewodów, żarówki dekoracyjne czy relingi do lamp. No i oczywiście kolorowe kable w oplocie - w końcu z tego słyniemy :)

Nowoczesny salon, minimalistyczna łazienka czy industrialna pracownia z charakterem? Dzięki bogatej ofercie sklepu KoloroweKable.pl dopasujesz oświetlenie do wnętrz urządzonych w różnych stylach i kolorystyce. Śledź zakładkę Nowości, a nie umknie Ci żadna świet(l)na okazja!