Girlandy świetlne z żarówkami LED, takie jak te dostępne w ofercie firmy Kolorowe Kable, doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach plenerowych. To obecnie jeden z najpopularniejszych dodatków aranżacyjnych, który jednocześnie ozdabia i oświetla przestrzeń. Girlandy żarówkowe zapewniają niepowtarzalny efekt, a zarazem są bardzo funkcj...

Girlandy świetlne z żarówkami LED, takie jak te dostępne w ofercie firmy Kolorowe Kable, doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach plenerowych. To obecnie jeden z najpopularniejszych dodatków aranżacyjnych, który jednocześnie ozdabia i oświetla przestrzeń. Girlandy żarówkowe zapewniają niepowtarzalny efekt, a zarazem są bardzo funkcjonalne, bo pasują w zasadzie do każdej okazji i miejsca. Czasami stosuje się je nie tylko na zewnątrz, ale i w salonach czy sypialniach. Wiele w tym wypadku zależy od pomysłowości.

W dodatku każdą girlandę można konfigurować według własnych upodobań lub dopasować do wnętrza. Możemy nawet konfigurować rozmieszczenie oprawek – mogą być umieszczone co pół metra, co metr lub w innej, ustalonej przez nas odległości. W ten sposób regulujemy też moc światła – sprawdzi się to szczególnie w sytuacjach, gdy girlandy mają nie tyle oświetlać, co budować nastrój i być elementem dekoracyjnym. Również wiele modeli żarówek pozwala na regulację natężenia emitowanego przez nie światła, co pozwala nam na jeszcze dokładniejsze dopasowanie do naszych potrzeb i gustu.

Girlandy żarówkowe wyposażone są w gniazda E27, na których można osadzać różne rodzaje żarówek. Można oczywiście osadzić zwykłą żarówkę o ciepłej lub zimnej barwie, zwłaszcza gdy nakrywamy je jeszcze jakimś materiałem – ale można także osadzić takie żarówki, które są ozdobą samą w sobie. Takimi są na przykład żarówki żarnikowe, produkowane ciągle według wzoru Thomasa Edisona. Jeżeli wolimy bardziej nowoczesne rozwiązania, to równie dobrze możemy osadzić żarówki do girland LEDowe – i to w różnych kolorach, jak zielony, niebieski, czerwony, żółty czy biały. Żarówki występują też w różnych nietypowych jak na żarówki kształtach, nawet podłużnych czy poskręcanych. Żarówki LED można stosować bez względu na temperaturę powietrza panującą na zewnątrz i przy wysokiej wilgotności dzięki uszczelnieniu każdego gniazda za pomocą silikonowego pierścienia. Przekrój kabla pozwala także na szeregowe połączenie girland – dzięki temu rozwiązaniu można podłączyć kilkadziesiąt metrów ozdoby do jednego gniazdka. Jak więc widzimy, girlandy dają naprawdę wiele możliwości – a przy tym są tak efektowne, że mając girlandy można w zasadzie poprzestać na dobieraniu dalszych ozdób, ponieważ to one „zrobią całą robotę”.

Więcej

Girlandy żarówkowe ogrodowe 

Jest 67 produktów.