Podczas aranżacji pomieszczenia coraz większą wagę przykłada się do każdego, nawet najdrobniejszego detalu. W kwestii oświetlenia przychodzą z pomocą żarówki dekoracyjne. Zdobią już nie tylko takie miejsca, jak restauracje, bary czy kluby, lecz także wnętrza naszych domów. Wyeksponowane nadają mieszkaniu loftowego charakteru, poza tym doskonale ...

Podczas aranżacji pomieszczenia coraz większą wagę przykłada się do każdego, nawet najdrobniejszego detalu. W kwestii oświetlenia przychodzą z pomocą żarówki dekoracyjne. Zdobią już nie tylko takie miejsca, jak restauracje, bary czy kluby, lecz także wnętrza naszych domów. Wyeksponowane nadają mieszkaniu loftowego charakteru, poza tym doskonale pasują do nowocześnie urządzonych mieszkań. I nie tylko!

W sklepie Kolorowe Kable oferujemy szeroki wybór żarówek dekoracyjnych, które wpiszą się we wnętrza w niemal każdym stylu. Posiadamy żarówki żarnikowe, żarówki LED i żarówki do girland. Znajdziecie u nas modele o rozmaitych kształtach: od dużych kul idealnych do lamp Loft z drewnianymi koralikami, po małe kulki (także kolorowe!), które uzupełnią girlandy żarówkowe. Wielbicieli stylu vintage zainteresują stylizowane żarówki, nawiązujące do projektu Edisona.

Jeśli szukacie bardziej oryginalnych form, ciekawą propozycją są na przykład żarówki typu ST, przypominające odwrócony stożek o zaokrąglonych krawędziach. Bogata kolorystyka żarówek dekoracyjnych pobudza wyobraźnię do nowych pomysłów na metamorfozę domowego oświetlenia. Przezroczyste, mleczne, bursztynowe, a może złote – które najbardziej pasują do wnętrza Twojego mieszkania? Tym, co jeszcze wpływa na estetykę żarówki, jest żarnik, który może przybierać różne ozdobne minikonstrukcje, na przykład proste (straight), spiralne (spiral) lub w kształcie pętli (loop). Wyeksponowany żarnik to drobny szczegół, za sprawą którego Twoje oświetlenie nabierze wyjątkowego charakteru.

Więcej

Żarówki ozdobne

Jest 163 produktów.