Żarówki ozdobne

Jest 68 produktów.

Kto powiedział, że żarówka ma służyć tylko do oświetlania pomieszczeń. Przy odrobinie pomysłowości ten niepozorny element może stać się atrakcyjnym i bardzo wyrazistym detalem w aranżacji wnętrza. W naszej firmie zajmujemy się produkcją żarówek dekoracyjnych, dzięki którym można stworzyć wyjątkową atmosferę w każdym pomieszczeniu. Oryginalne oświetlenie może zmienić bardzo dużo. U nas znajdziesz m.in. żarówki w kształcie diamentu, żarówki retro i wiele innych modeli, które doskonale sprawdzają się jako element lampy z kablem w oplocie, w tym np. lampy do loftu, które również znajdują się w ofercie firmy Kolorowe Kable.

Żarówki ozdobne to idealny pomysł dla osób, które cenią przede wszystkim minimalizm i pomysłowość w aranżacji wnętrz. Wyeksponowana żarówka na kablu to dzisiaj bardzo chętnie wykorzystywane rozwiązanie, które doceniane jest zarówno przez właścicieli mieszkań, restauracji, sklepów i innych obiektów, jak i architektów wnętrz. Surowy, industrialny styl jest coraz bardziej popularny, a lampy loftowe z dekoracyjnymi żarówkami nadają się do takiego stylu idealnie.

W zależności od indywidualnych preferencji, u nas każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Nasi fachowcy pomogą w stworzeniu aranżacji oświetlenia, która doskonale odda charakter danego miejsca. Zrealizowaliśmy mnóstwo zleceń w różnego rodzaju obiektach, lubimy wyzwania i nietypowe projekty, chętnie podejmujemy się realizacji pomysłów naszych Klientów. Od początku działalności stawiamy na oryginalne i efektowne rozwiązania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.