Jesteś miłośnikiem stylu vintage i tęskno Ci do starych czasów? Dobrze trafiłeś! W naszym sklepie znajdziesz oryginalne komponenty do lamp, dzięki którym odmienisz swoje wnętrze, nadając mu oldschoolowego klimatu. Ceramiczny osprzęt oświetleniowy retro, który posiadamy w naszej ofercie, to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy fascynują się pr...

Jesteś miłośnikiem stylu vintage i tęskno Ci do starych czasów? Dobrze trafiłeś! W naszym sklepie znajdziesz oryginalne komponenty do lamp, dzięki którym odmienisz swoje wnętrze, nadając mu oldschoolowego klimatu. Ceramiczny osprzęt oświetleniowy retro, który posiadamy w naszej ofercie, to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy fascynują się przeszłością i modą sprzed lat.

Lampy, które królują w eklektycznych i rustykalnych przestrzeniach, nie byłyby aż tak efektowne, gdyby nie akcesoria, które doskonale je uzupełniają. W sklepie Kolorowe Kable znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do montażu oświetlenia retro, takie jak gniazda, włączniki, puszki i wiele innych. Ceramiczne uchwyty do mocowania przewodów umożliwią instalację kabli na ścianie, podłodze lub suficie, a ceramiczne oprawki i osłonki sufitowe zupełnie odmienią Twoją lampę! Wszystkie komponenty dostępne w naszym asortymencie są wykonane z wysokiej jakości ceramiki powlekanej porcelaną w kolorze białym lub czarnym.

Masz już lampę i chcesz ją odświeżyć (a raczej postarzyć)? :) Postaw na ceramiczny osprzęt oświetleniowy retro i zaaranżuj swoją ulubioną przestrzeń od nowa. Dla wzmocnienia efektu polecamy zastosowanie żarówki dekoracyjnej i kabla w naturalnym oplocie, np. z juty, lnu czy konopi. Mała zmiana, wielki efekt!

Więcej

Osprzęt oświetleniowy retro 

Jest 183 produktów.