Udekoruj i rozświetl swoje ściany z FILÈ SYSTEM.
Filè to system Creative-Cables przeznaczony do tworzenia wspaniałych rozwiązań oświetlenia ściennego lub sufitowego!
Kable o przekroju prostokątnym pokryte wspaniałymi kolorami, wysokiej jakości elementy drewniane Made in Italy: z Filè możesz zbudować spersonalizowane i w 100% kreatywne rozwiązanie ...

Udekoruj i rozświetl swoje ściany z FILÈ SYSTEM.
Filè to system Creative-Cables przeznaczony do tworzenia wspaniałych rozwiązań oświetlenia ściennego lub sufitowego!
Kable o przekroju prostokątnym pokryte wspaniałymi kolorami, wysokiej jakości elementy drewniane Made in Italy: z Filè możesz zbudować spersonalizowane i w 100% kreatywne rozwiązanie oświetleniowe!
Stwórz imponującą instalację oświetleniową w zaledwie kilku krokach. Filé pozwala zapomnieć o trudności i wysiłku.
Twórz projekty na ścianach i sufitach za pomocą kabli elektrycznych dostępnych w ponad 20 kolorach i elementów drewnianych Made in Italy. Twórz efektywne oświetlenie, dostosowane do Twoich wymagań oświetleniowych i projektowych.
Twórz projekty na ścianach i sufitach za pomocą kabli elektrycznych dostępnych w ponad 20 kolorach i elementów drewnianych Made in Italy. Twórz efektywne oświetlenie, dostosowane do Twoich wymagań oświetleniowych i projektowych.
Chcesz stworzyć oryginalną dekorację ścienną za pomocą oświetlenia, czy potrzebujesz doświetlić korytarz wieloma źródłami światła?
Dostępne są kompletne zestawy File System, które zawierają wszystkie niezbędne elementy do odtworzenia wybranego przez Ciebie projektu w Twojej przestrzeni. Wystarczy wybrać kolor przewodu, który najlepiej pasuje do Twojego wystroju, dodać odpowiednie designerskie żarówki spośród dostępnych w naszej ofercie E27 i powierzyć montaż ekspertowi!

STWÓRZ WŁASNE OŚWIETLENIE ŚCIENNE I SUFITOWE
Użyj kilku prostych elementów, aby stworzyć nieskończone kombinacje. Rozety sufitowe, oprawki lamp, prowadnice i listwy zaciskowe wykonane są z drewna topoli i można je nabyć w wersji naturalnej (można ją dowolnie malować i/lub bejcować) lub w wersji malowanej.

Wybierz komponenty;
Twórz projekty na sufitach i ścianach dzięki elastyczności kabla o przekroju prostokątnym w wybranym przez Ciebie kolorze;
Uzupełnij swój system Filé o designerską żarówkę, która jest właśnie dla Ciebie;
Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci skonfigurować system plików:

ZACZNIJ OD ROZETY SUFITOWEJ
Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć instalację świetlną zaczynając od centralnego punktu, czy też mieć zdecentralizowane źródło światła w pomieszczeniu, gama rozet sufitowych Filé pozwoli Ci na tworzenie liniowych lub kreatywnych projektów. System można stosować na sufitach, ścianach lub na obu jednocześnie, tworząc źródła światła dostosowane do Twoich potrzeb.

KONFIGURACJA PUNKTÓW ŚWIETLNYCH
Oprawki do lamp Filè nie muszą być podłączane: są zaprojektowane tak, aby „przegryzać” kabel w dowolnym miejscu, w którym chcesz je zainstalować, co pozwala tworzyć źródła światła ściennego lub wiszącego. Wersja drewniana jest idealna do odpalenia designerskich żarówek E27, natomiast wersja termoplastyczna z pierścieniami pozwoli na dodanie klosza do instalacji.

DODAWANIE UCHWYTU ŚCIENNEGO
Zapewnij stabilność swojej instalacji sufitowej lub ściennej za pomocą uchwytów. Zamontuj je w łukach i pod kątem, między jednyą oprawką lampy a drugią, aby umożliwić rozciągnięcie kabla w razie potrzeby i zamocowania go w pożądanym kształcie.

WYKOŃCZENIE BLOKIEM ZACISKOWYM
Drewniana listwa zaciskowa jest ostatnim elementem Twojego dzieła. Użyj jej, aby przymocować koniec kabla o przekroju prostokątnym do sufitu lub ściany, nadając systemowi Filé ostateczny szlif.

DODAJ KOLOR!
Jednolite kolory lub wzory, pokryte jutą, bawełną lub tkaniną ze sztucznego jedwabiu: wybierz spośród ponad 20 odcieni prostokątnego przekroju kabla, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i baw się, tworząc niepowtarzalne projekty za pomocą systemu Filè.

Więcej

FILÈ SYSTEM oświetlenie dekorujące wnętrze 

Jest 54 produktów.