Lampy pająk zyskują popularność i coraz częściej odgrywają główną rolę we wnętrzach typu loft. Odsłonięte żarówki na regulowanych przewodach mają zazwyczaj od dwóch do dziesięciu punktów świetlnych. Można je zamocować na suficie w najróżniejszych konfiguracjach, uzyskując ciekawy efekt dekoracyjny i naprawdę dużo światła. Lampy multi, czyli tzw....

Lampy pająk zyskują popularność i coraz częściej odgrywają główną rolę we wnętrzach typu loft. Odsłonięte żarówki na regulowanych przewodach mają zazwyczaj od dwóch do dziesięciu punktów świetlnych. Można je zamocować na suficie w najróżniejszych konfiguracjach, uzyskując ciekawy efekt dekoracyjny i naprawdę dużo światła. Lampy multi, czyli tzw. “pająki”, to intrygująca propozycja dla wszystkich, którzy lubią przełamywać schematy.

W sklepie Kolorowe Kable znajdziesz różnego rodzaju lampy pająk, zarówno oprawy naszej produkcji, jak i oświetlenie innych marek. Klasyką gatunku są lampy Loft Multi Metal Line i Loft Multi Plastic, składające się jedynie z żarówkioprawki i przewodu w oplocie. Ilość dostępnych kolorów komponentów i możliwość wyboru żarówek dekoracyjnych o różnej mocy sprawia, że lampy Loft Multi wpasują się praktycznie w każde wnętrze, nadając mu unikalnego charakteru. Na uwagę zasługują także lampy Loft z drewnianymi koralikami, takie jak Loft BalaLoft Ovoi i Loft Sfarer. Zawieszone w grupie wywołują jeszcze większe wrażenie i nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie.

W ofercie sklepu posiadamy również lampy multi z metalowym stelażem: model Hats polskiego producenta KASPA czy Arigato chorwackiej marki Grupa Products. Dla tych, którzy szukają bardziej klasycznych form, proponujemy lampy ze szklanym kloszem od Kaspy czy Argonu, a dla fanów betonu oprawy od Loftlight. Funkcjonalną propozycją są też zawieszenia do lamp duńskiej marki UMAGE, które pozwolą stworzyć lampę pająk z ukrytą pod abażurem żarówką. Dla każdego coś jasnego :)

Więcej

Lampy pająk 

Jest 92 produktów.