Kable w oplocie 

Jest 83 produktów.

W naszym asortymencie główne miejsce zajmują wysokiej jakości kable w oplocie, które podnoszą poziom estetyki wnętrz i nadają im niepowtarzalnego charakteru. Posiadamy szeroki wybór kolorów i materiałów, z których wykonujemy nasze produkty. Oferujemy dwu- i trzyżyłowe kable w oplocie lnianym, jutowym, bawełnianym i poliestrowym. Doskonała dekoracja i kreatywny pomysł na wykorzystanie zwykłej rzeczy w niezwykły sposób. Można je dopasować zarówno do minimalistycznych, surowych wnętrz, jak i przytulnych, ciepłych mieszkań.

Dodatkową zaletą kabli w oplocie jest to, że podnoszą poziom bezpieczeństwa instalacji, a także – dzięki zastosowaniu różnych kolorów – łatwo je od siebie odróżnić, co przydaje się np. podczas remontów. Kolorowe kable to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych lamp loftowych, które często spotyka się w różnego rodzaju wnętrzach, głównie w kawiarniach, klubach czy sklepach, ale również w prywatnych mieszkaniach urządzonych modernistycznie.

Kable o niecodziennym kolorze, w połączeniu z żarówkami dekoracyjnymi, to nowoczesny sposób oświetlania pomieszczeń, który coraz chętniej wykorzystywany jest przez architektów wnętrz. W naszej ofercie można znaleźć wiele oryginalnych i inspirujących pomysłów wykorzystania kabli i żarówek podczas dekorowania różnego rodzaju pomieszczeń. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań prosimy o kontakt.