Ozdobą każdej żarówki jest oprawka żarówki. Dzięki niej żarówka zyskuje dostęp do instalacji elektrycznej w gniazdku. To ważny detal, niezbędny do zamontowania lampy, pełniący jednocześnie funkcję dekoracyjną. W sklepie KoloroweKable.pl posiadamy szeroki wybór oprawek żarówek z gwintem E27: od metalowych, przez drewniane i betonowe, aż po cerami...

Ozdobą każdej żarówki jest oprawka żarówki. Dzięki niej żarówka zyskuje dostęp do instalacji elektrycznej w gniazdku. To ważny detal, niezbędny do zamontowania lampy, pełniący jednocześnie funkcję dekoracyjną. W sklepie KoloroweKable.pl posiadamy szeroki wybór oprawek żarówek z gwintem E27: od metalowych, przez drewniane i betonowe, aż po ceramiczne. A zatem każdy znajdzie tutaj coś dla siebie :) 

Metalowe oprawki żarówki i plastikowe oprawki żarówki, lakierowane w strukturze lub połysku, są dostępne w wielu kolorach dzięki temu bez trudu dobierzesz odpowiednią do kolorystyki pomieszczenia, a także do pozostałych akcesoriów oświetleniowych, takich jak osłonka sufitowa do lampy czy uchwyt do kolorowego kabla. Ciekawą propozycją są oprawki na żarówki w kolorze chromu, miedzi, złota i cynku, które nadadzą oświetleniu dodatkowego blasku. Z kolei drewniane oprawki na żarówki w dwóch kształtach do wyboru, to ukłon w stronę natury. W naszej ofercie znajdziecie też betonowe oprawki na żarówki w trzech wariantach, które są ciekawą odpowiedzią na betonowy trend w wystroju wnętrz. Ceramiczne oprawki na żarówki to równie niebanalny detal. Najlepiej sprawdzą się w towarzystwie innych elementów ceramicznego osprzętu oświetleniowego retro. Zapraszamy do zakupu!

Więcej

Ceramiczne oprawki żarówek 

Jest 3 produktów.