WSPÓŁPRACA

 

Do dalszej odsprzedaży:

Jesteśmy bezpośrednim producentem i dystrybutorem lamp, których głównym motywem są kolorowe kable w oplotach oraz dekoracyjnych żarówek. Prowadzimy również sprzedaż hurtową oferowanych przez nas produktów. Poszukujemy dynamicznych partnerów handlowych na terenie całego kraju. Co oferujemy?


- Specjalny poziom cen z atrakcyjnymi rabatami
- Bezpłatne próbki produktowe
- Katalog produktów w formie elektronicznej POBIERZ i papierowej (napisz do nas)
- Wsparcie techniczne i doradztwo przy wyborze towaru
- Baza modeli 3d naszych lamp POBIERZ
- ...i wiele innych!

 

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy handlowej prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sklep@kolorowekable.pl

 

Dla architektów:

Tworząc projekty wnętrz dla Waszych Klientów na pewno często stajecie przed wyzwaniem jakim jest zaprojektowanie odpowiednio oświetlonych przestrzeni, przy jednoczesnym nie zrujnowaniu portfela klienta. Kolorowe Kable z ogromną chęcią wesprą Was w takich wyzwaniach. Jako producent oświetlenia jesteśmy w stanie modyfikować nasze produkty, tak aby sprostały oczekiwaniom Waszych klientów. Do każdego nietypowego zamówienia podchodzimy jak do wielkiej przygody. Do tej pory zrealizowaliśmy już wiele projektów spoza naszej standardowej oferty, o czym możecie się sami przekonać śledząc nasze profile społecznościowe. 

Jeśli chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie lub dla Twojego klienta lampę na specjalne zamówienie, przyślij nam odręczny szkic, projekt, wizualizację na adres sklep@kolorowekable.pl lub zadzwoń do nas i opowiedz nam czego potrzebujesz - z przyjemnością pomożemy i doradzimy. 

Istnieje również możliwość wypożyczenia naszych produktów do sesji zdjęciowych - drodzy Architekci i Projektanci piszcie, dzwońcie śmiało. 

Materiały:
- Katalog produktów w formie elektronicznej POBIERZ i papierowej (napisz do nas)
- Baza modeli 3d naszych lamp: POBIERZ

 

Dla prasy:

Jeśli jesteś zainteresowany opublikowaniem naszych produktów w gazecie, czasopiśmie branżowym lub blogu, jesteś foto edytorem, redaktorem lub dziennikarzem, daj znać w czym możemy Ci pomóc. Z chęcią udostępnimy zdjęcia z naszych realizacji lub sesji produktowych.