Po nudnych PRL-owskich plafonach został już tylko ślad… Designerskie i funkcjonalne lampy sufitowe podbiły glob na nowo i stale zyskują popularność. Coraz częściej zastępują we wnętrzach tradycyjne lampy wiszące lub żyrandole. To rozwiązanie szczególnie polecane tym, którzy zastanawiają się, jakie oświetlenie wybrać przy niskim suficie. Ale nie ...

Po nudnych PRL-owskich plafonach został już tylko ślad… Designerskie i funkcjonalne lampy sufitowe podbiły glob na nowo i stale zyskują popularność. Coraz częściej zastępują we wnętrzach tradycyjne lampy wiszące lub żyrandole. To rozwiązanie szczególnie polecane tym, którzy zastanawiają się, jakie oświetlenie wybrać przy niskim suficie. Ale nie tylko! 

Nowoczesne plafony mogą przybierać różne formy. W sklepie KoloroweKable.pl znajdziesz szeroki wybór lamp sufitowych w wielu kształtach i rozmiarach. Najbardziej popularne są lampy sufitowe w kształcie koła, prostokąta lub kwadratu. W tej kategorii największym zainteresowaniem cieszy się kosmiczna kolekcja Space i pełna elegancji seria Vero polskiej marki KASPA, a także plafony Vienna polskiego producenta Kandela Lighting. To dyskretne i przykuwające wzrok oświetlenie, które sprawdzi się zarówno w klasycznych przestrzeniach, jak i we wnętrzach w stylu loftowym i industrialnym.

Chmurki, kropki, a może klasyczne plafony w jednym kolorze? Nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowych oprawach marki Young Deco. Wzorów jest całe mnóstwo, dlatego zarówno młodzi, jak i ci nieco starsi miłośnicy oświetlenia znajdą tutaj coś dla siebie :) Na uwagę zasługują także plafony na listwie i kilku płomienne zwisy na okrągłej podsufitce, np. Alur od KASPA i Serafino marki ARGON. 

Na tych, którzy lubią się wyróżniać, czeka skandynawski plafon z prawdziwych gęsich piór - Eos od UMAGE oraz betonowe lampy sufitowe polskiego producenta Loftlight (pamiętajcie, że beton przechodzi renesans, tak jak plafony). Nie możemy również pominąć naszej drugiej marki - UMMO. Mleczne kule i czarne stelaże to nasz monochromatyczny znak rozpoznawczy! Kolekcje Kuul, Kuglo i Anga polecają się na sufit :) Sprawdźcie koniecznie!

Więcej

Plafony 

Jest 165 produktów.