Lampy podłogowe to ważny element w wystroju i oświetlenia wnętrza. Są doskonałym uzupełnieniem lamp sufitowych czy lamp wiszących w każdym większym pomieszczeniu. Sprawdzą się w biurze czy przy wygodnym fotelu, zwiększając komfort pracy lub wypoczynku z książką. Warto jednak najpierw sprawdzić stabilność ich podstawy i określić przeznaczenie źró...

Lampy podłogowe to ważny element w wystroju i oświetlenia wnętrza. Są doskonałym uzupełnieniem lamp sufitowych czy lamp wiszących w każdym większym pomieszczeniu. Sprawdzą się w biurze czy przy wygodnym fotelu, zwiększając komfort pracy lub wypoczynku z książką. Warto jednak najpierw sprawdzić stabilność ich podstawy i określić przeznaczenie źródła światła. Lampy stojące ozdobią pokój i stworzą przytulny nastrój.

W sklepie KoloroweKable.pl znajdziesz wysokiej jakości oświetlenie podłogowe polskich i zagranicznych producentów. Posiadamy modne lampy, na kojarzącym się ze statywem aparatu, trójnogu, Polska marka Young Deco proponuje tripody z abażurami w kolorowe printy lub bardziej eleganckie jednobarwne modele. Lampy stojące marki Ragaba zadowolą Cię solidną konstrukcją, a przy tym będą przyjazne dla środowiska. Jeśli cenisz sobie oryginalne i minimalistyczne rozwiązania, sprawdź oprawy chorwackiego producenta Grupa Products. Lampy i abażury (pamiętaj o wyborze podstawy!) duńskiej marki UMAGE, polecamy wszystkim wielbicielom skandynawskiego stylu. Klasyczne i eleganckie modele, które uświetnią każdy salon, to specjalność polskiej marki Kandela. Z kolei prosta forma i fornirowane drewno to znak rozpoznawczy oświetlenia podłogowego niemieckiego producenta Dreizehngrad. Beton to oczywiście LoftLight. Znana polska marka KASPA oferuje fuzję kwietnika z lampą stojącą, prawdziwy MUST HAVE każdego miłośnika roślin. Dla najmłodszych marka Flow Amsterdam i wielorybek pełen światła w wersji XL - bezpieczny i wygodny w użyciu. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas oświetlenie, które Cię zainspiruje!

Więcej

Lampy podłogowe 

Jest 112 produktów.