CZAS REALIZACJI

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia w sklepie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W tym samym czasie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

TERMIN OTRZYMANIA ZAMÓWIENIA = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Przybliżony czas realizacji: 1-2 dni roboczych (nie dotyczy realizacji abażurów i lamp, dla których czas realizacji podany jest w specyfikacji produktu);

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilkunastu dni. Produkty oznaczone jako "W magazynie" to asortyment, który znajduje się w naszym sklepie w Gdyni i który wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym. Czas realizacji na niektóre towary jest czasem orientacyjnym i może ulec wydłużeniu - ale spokojnie, jeśli tak się stanie będziemy się z Tobą na bieżąco kontaktować. 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym w naszym kolorowym sklepie, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - w takim przypadku również będziemy się z Tobą kontaktować.

 

FORMA PŁATNOŚCI

Płatność elektroniczna Przelewy24 - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo i będziemy mogli przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Płatność elektroniczna za pomocą międzynarodowego systemu płatności Paypal - wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo i będziemy mogli przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność za pobraniem - nie musisz czekać na zaksięgowanie przez nas wpłaty. Jeśli produkty znajdują się w naszym magazynie zamówienie zostanie wysłane natychmiast. Zapłacisz za nie kurierowi. Ta forma płatności wiąże się z droższym kosztem dostawy - 25 zł.

 

CZAS DOSTAWY

Ze względu na bezpieczeństwo towaru oraz sprawność działania, zamówienia wysyłamy firmą kurierską DHL. Taka forma wysyłki umożliwia dostarczenie zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania.

Zamówienie z opcją odbioru osobistego możesz sam odebrać z naszej Pracowni w Gdyni w momencie, który Ci pasuje. Przy okazji wizyty u nas zapraszamy na dobrą kawę.