Reflektory to nie tylko cieszące oko oprawy z industrialnym sznytem, lecz także funkcjonalne lampy techniczne, które doskonale spiszą się w garażu czy domowym warsztacie. Sprawdzą się równie dobrze jako główne oświetlenie, jak i dodatkowe źródło światła praktycznie w każdym miejscu. Dzięki reflektorom i spotom możemy podkreślić światłem wybraną ...

Reflektory to nie tylko cieszące oko oprawy z industrialnym sznytem, lecz także funkcjonalne lampy techniczne, które doskonale spiszą się w garażu czy domowym warsztacie. Sprawdzą się równie dobrze jako główne oświetlenie, jak i dodatkowe źródło światła praktycznie w każdym miejscu. Dzięki reflektorom i spotom możemy podkreślić światłem wybraną przestrzeń w pomieszczeniu. Tego typu rozwiązanie oświetleniowe z łatwością pomogą zaprowadzić w pokoju odpowiedni nastrój.

W ofercie sklepu KoloroweKable.pl posiadamy bogaty wybór reflektorów i spotów naściennych i sufitowych polskich producentów. W ofercie marki KASPA znajdują się nowoczesne oprawy na listwie dostępne w wersji pojedynczej, podwójnej, potrójnej, a nawet poczwórnej! I to wszystko w różnych kolorach i wariantach. Ciekawą propozycją w loftowym stylu są reflektory w szklanej klatce, a także minimalistyczne oprawy tuby w różnych konfiguracjach, które pozwolą nam stworzyć wiele ciekawych aranżacji oświetlenia. Warte uwagi są również wysokiej jakości geometryczne oprawy marki Shilo oraz proste spoty marki THORO idealne, np. do biura. Zapraszamy!

Więcej

Reflektory | spoty | tuby 

Jest 119 produktów.