Woda nigdy nie była naturalnym środowiskiem dla światła. Do dzisiaj.
Stwórz własną lampę odporną na wodę, deszcz i burzę z gwarantowaną jakością Creative-Cables.

ODPORNE NA WODĘ I DESZCZ
Sercem EIVA jest pierwsza na świecie oprawa przewodowa E27 IP65: dzięki specjalnemu żelowi izolującemu wewnątrz i wodoszczelnej membranie na żarówce, ta oprawka ...

Woda nigdy nie była naturalnym środowiskiem dla światła. Do dzisiaj.
Stwórz własną lampę odporną na wodę, deszcz i burzę z gwarantowaną jakością Creative-Cables.

ODPORNE NA WODĘ I DESZCZ
Sercem EIVA jest pierwsza na świecie oprawa przewodowa E27 IP65: dzięki specjalnemu żelowi izolującemu wewnątrz i wodoszczelnej membranie na żarówce, ta oprawka jest całkowicie bezpieczna w przypadku deszczu i burzy.

ZAPROJEKTOWANY DO PRZESTRZENI ZEWNĘTRZNYCH
System oświetleniowy EIVA został zaprojektowany, opracowany i opatentowany przez Creative-Cables i pozwoli oświetlić przestrzenie zewnętrzne, ogród, patio lub taras, część wypoczynkową na zewnątrz restauracji lub baru.

W 100% DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB
Możesz kupić poszczególne komponenty, aby stworzyć własną lampę zewnętrzną lub po prostu poprosić nas, abyśmy stworzyli ją dla Ciebie i otrzymają już zamontowaną i gotową do zainstalowania. Każdy element można dobrać, zmodyfikować i połączyć według własnych potrzeb i upodobań.

WYBIERZ NOWĄ LAMPĘ ZEWNĘTRZNĄ
Potrzebujesz oświetlenia nad stołem jadalnym na tarasie? A może chciałbyś poprawić oświetlenie w swoim ogrodzie?
Dzięki lampom wiszącym EIVA możesz w końcu zmienić wygląd swoich przestrzeni zewnętrznych za pomocą produktu „wyprodukowanego we Włoszech”, który jest całkowicie wodoodporny.
Wybierz pomiędzy modelami PASTEL i ELEGANT, wybierz preferowany kolor i kształt lub dlaczego nie taki z abażurem: każdy jest również dostępny w wersji z decentralizatorem (haczykiem sufitowym), idealnym dla tych, którzy mają wyłącznie gniazdko elektryczne w ścianie, ale marzą o lampie sufitowej.
Każda lampa jest wykonana z miękkich w dotyku elementów silikonowych, dostępnych w różnych kolorach i dostosowywanych do Twoich potrzeb poprzez zmianę długości kabla, akcesoriów i kombinacji kolorów.

Więcej

EIVA: pierwszy system oświetlenia zewnętrznego IP65 do samodzielnego montażu 

Jest 116 produktów.