Creative Flex to system oświetleniowy włoskiej marki Creative-Cables. Na czym polega jego wyjątkowość? Jak sama nazwa wskazuje, oświetlenie z kolekcji Flex wyróżnia niebywała elastyczność. Ramiona opraw możesz dowolnie modulować tak, by doświetlić punktowo pożądane miejsca. Dodatkowo z rurek, dzięki giętkim przewodom w oplocie, stworzysz naprawd...

Creative Flex to system oświetleniowy włoskiej marki Creative-Cables. Na czym polega jego wyjątkowość? Jak sama nazwa wskazuje, oświetlenie z kolekcji Flex wyróżnia niebywała elastyczność. Ramiona opraw możesz dowolnie modulować tak, by doświetlić punktowo pożądane miejsca. Dodatkowo z rurek, dzięki giętkim przewodom w oplocie, stworzysz naprawdę oryginalne świetlne konfiguracje. 

W ramach systemu Flex europejski producent zaprojektował lampy ścienne oraz lampy sufitowe - z jednym, trzema i czterema ramionami. Są dostępne są w trzech różnych wariantach długości - 30 cm, 60 cm i 90 cm. Wersje z krótszymi ramionami najlepiej sprawdzą się jako kinkiety, a modele o najdłuższych - jako lampy sufitowe. Oprawki w kolorze szczotkowanego złota i brązu lub czerni i bieli dopełniają ramiona o tych samych barwach.

Oświetlenie z serii Flex daje morze możliwości aranżacyjnych. Jest nie tylko praktyczne, lecz także pozwala wykazać się kreatywnością. Prostej konstrukcji nadaje charakteru odpowiednio dobrana żarówka. Sama oprawa jest na tyle uniwersalna, że wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne wnętrza. Elastyczność nabiera kształtów!

Na specjalne zamówienie w sklepie KoloroweKable.pl przygotujemy kompozycję kolorystyczną z innym kolorem przewodu w oplocie. 

Więcej

CREATIVE FLEX elastyczny system oświetleniowy do kreatywnej regulacji kształtów 

Jest 10 produktów.