Czasami nawet z pozoru niewielka zmiana może ukazać wnętrze w nowym świetle. Dosłownie, gdyż z pomocą w urządzeniu przestrzeni, przychodzą przewody w dekoracyjnym oplocie, dostępne w najróżniejszych kolorach i typach.

Coraz częściej dbamy o to, aby nasze mieszkania miały przemyślany wystrój, a żaden element w naszym pomieszczeniu nie był przypa...

Czasami nawet z pozoru niewielka zmiana może ukazać wnętrze w nowym świetle. Dosłownie, gdyż z pomocą w urządzeniu przestrzeni, przychodzą przewody w dekoracyjnym oplocie, dostępne w najróżniejszych kolorach i typach.

Coraz częściej dbamy o to, aby nasze mieszkania miały przemyślany wystrój, a żaden element w naszym pomieszczeniu nie był przypadkowy. W końcu diabeł tkwi w szczegółach! Czasami nawet z pozoru niewielka zmiana może ukazać wnętrze w nowym świetle. Dosłownie, gdyż z pomocą w urządzeniu przestrzeni, przychodzą przewody w dekoracyjnym oplocie, dostępne w najróżniejszych kolorach i typach np. kable bawełnianekable poliestrowe czy kable lniane i jutowe. Dzięki temu możemy dobrać kable idealne do stylu naszego mieszkania.

Kolorowe Kable dekoracyjne mogą być dyskretną ozdobą Twojego wnętrza albo wręcz przeciwnie. Mogą też krzyczeć o uwagę fantazyjnym wzorem czy intensywnym kolorem, kontrastującym z innymi elementami wystroju. Widoczne kable nie kojarzą się już z amatorskimi niedoróbkami, a stają się ważną częścią designu, pod warunkiem jednak, że są oryginalne, dostosowane do potrzeb, wykonane z materiałów dobrej jakości, jak np. kable naturalne. To wszystko zapewniają nam właśnie kolorowe kable w oplocie.

Kolorowe Kable w oplocie świetnie sprawdzą się zarówno w aranżacji domu czy mieszkania, jak i miejscach publicznych, dzięki połączeniu swojej funkcjonalność z dekoracyjnym charakterem. Jest wiele sposobów, by wykorzystać ozdobny wymiar kabli. Tak naprawdę wszystko zależy od Waszej kreatywności. Zacznijmy od najprostszego rozwiązania –  kolorowe kable w dekoracyjnym oplocie mogą po prostu funkcjonować jako klasyczne natynkowe doprowadzenie prądu do lamp lub innych urządzeń elektrycznych, jednak w nowej, estetycznej formie. Można do tego celu wykorzystać kable trzyżyłowe. Już taki prosty zabieg spowoduje, że zarówno sprzęt, jak i całe pomieszczenie wyda się dopracowane w każdym szczególe.

Obecnie popularne stało się połączenie nieosłoniętej żarówki ze spersonalizowanym kolorowym kablem (o wybranej długości czy kolorze). Takie rozwiązanie pozwala na tworzenie wielu wariacji z domowym oświetleniem. Można na przykład połączyć kilka żarówek w pęk albo rozwiesić je rozproszone po całym pokoju na kolorowych kablach różnej długości i koloru. Kolorowe Kable dekoracyjnie sprawdzą się także doskonale nad wszelkimi blatami: wyspą kuchenną, stołem czy biurkiem.

Zastosowanie żarówek dekoracyjnych o różnych kształtach i odcieniach dodatkowo sprawi, że niewielkim kosztem, spojrzysz na swoje mieszkanie w całkiem nowym świetle ;) Dla najodważniejszych – przymocowanie okablowania do ściany lub sufitu, tak by układał się w ciekawy kształt. Wymaga to jednak odrobiny precyzji i czasu, ale efekt powinien Ci to wynagrodzić ;)

Kable dekoracyjne świetnie wpasują się w surowo zaaranżowane wnętrze, gdzie pojawia się cegła, kamień, beton czy deski o wyraźnej fakturze. Takie pozornie niewykończone powierzchnie z widocznym okablowaniem są charakterystyczne dla stylu loftowego. Ale nie tylko! Kable w oplocie sprawdzą się także w nowoczesnych i skandynawskich wnętrzach. Dobrze dobrane mogą nadać każdej przestrzeni klasy albo odrobiny szaleństwa. W końcu każdy szczegół zależy od Ciebie!

Więcej

Kolorowe kable w oplocie | Przewody elektryczne 

Jest 168 produktów.