Podwójne ramię do lampy ściennej Willow double UMAGE (VITA Copenhagen) - czarne

4131

5710302041315

Nowy produkt

685,00 zł

• podwójne ramię do lampy ściennej • czarny mat • wysokość 121cm • zasięg dłuższego ramienia 77,7cm, zasięg krótszego ramienia 40 cm • długość przewodu: 1.5 i 1.6 m • aluminium, stal, tworzywo sztuczne, tekstylny oplot • max waga abażuru 2 kg

Dostępność: max. do 3 dni roboczych

Więcej informacji

Willow, czyli wierzba - to inspiracja stojąca za serią tych produktów. Eleganckie, czyste linie ściennych ramion do lamp marki UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) tworzą zupełnie nowe możliwości aranżacji światłem Twojej przestrzeni. Willow powstał aby w nietypowy sposób zawiesić lampy wiszące. Dzięki mocowaniu na ścianie otrzymujemy stylowy dodatek pozwalający nam zadbać o oświetlenie kącika czytelniczego, łóżka, sofy, małego stolika kawowego, stołu jadalnego w kuchni czy regału z ulubionymi roślinami pokojowymi. Willow to zdecydowanie coś więcej niż zwykły kinkiet - dzięki mobilnym ramionom oświetlisz wybraną przez siebie przestrzeń. Po prostu przymocuj do niego wybrany klosz (max 2 kg) z kolekcji UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) (lub innego producenta) i gotowe! Dodatkowo zarówno przewód, jak i ramiona są regulowane, więc możesz wybrać wysokość, na której zawiśnie Twoja lampa.

Ramię Willow double wykonane jest z aluminium i stali. Zawiera oprawki z gwintem E27 i pierścieniem mocującym klosz. Dołączono do niego dekoracyjne przewody z wtyczką. Produkt wymaga sadzodzielnego złożenia, co zajmuje ok. 10 minut i nie wymaga żadnych narzędzi.

Ramię jest dostępne także w wersji pojedynczej Willow single.

Uwaga! Klosze UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) z kolekcji Clava oraz Clava Dine nie nadają się do montażu na ramionach Willow.

Zaprojektowano w Danii przez Soren Ravn Christensen

Specyfikacja

Typ gwintu E27
Maks. moc oprawy ośw. 15W
Długość kabla/-i 160cm
Wysokość 123cm
Głębokość 77,7cm
Materiał wykonania aluminium / stal / tworzywo sztuczne / tekstylny oplot
Wykończenie mat
Kolorystyka czarny
Kolor kabla czarny
Kolor stelaża czarny
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe uwagi zestaw do samodzielnego złożenia

Napisz opinię

Podwójne ramię do lampy ściennej Willow double UMAGE (VITA Copenhagen) - czarne

Podwójne ramię do lampy ściennej Willow double UMAGE (VITA Copenhagen) - czarne