Pojedyncze ramię do lampy ściennej Willow single UMAGE (VITA Copenhagen) - czarne

4111

5710302041117

Nowy produkt

455,00 zł

•  ramię do lampy ściennej • czarny mat • wysokość 121cm • zasięg ramienia 77,7cm • długość przewodu: 1.5 m • aluminium, stal, tworzywo sztuczne, tekstylny oplot • max waga abażuru 2 kg

Dostępność: Produkt nie jest dostępny

Więcej informacji

Willow, czyli wierzba - to inspiracja stojąca za serią tych produktów. Eleganckie, czyste linie ściennych ramion do lamp marki UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) tworzą zupełnie nowe możliwości aranżacji światłem Twojej przestrzeni. Willow mini powstał aby w nietypowy sposób zawiesić lampy wiszące. Dzięki mocowaniu na ścianie otrzymujemy stylowy dodatek pozwalający nam zadbać o oświetlenie dziecięcego pokoju, stolika nocnego przy łóżku, sofy, małego stolika kawowego... Willow to zdecydowanie coś więcej niż zwykły kinkiet - dzięki mobilnym ramionom oświetlisz wybraną przez siebie przestrzeń. Po prostu przymocuj do niego wybrany klosz (max 2 kg) z kolekcji UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) (lub innego producenta) i gotowe! Dodatkowo zarówno przewód, jak i ramię są regulowane, więc możesz wybrać wysokość, na której zawiśnie Twoja lampa.

Ramię Willow wykonane jest z aluminium i stali. Zawiera oprawkę z gwintem E27 i pierścieniem mocującym klosz. Dołączono do niego dekoracyjny przewód z wtyczką. Produkt wymaga sadzodzielnego złożenia, co zajmuje ok. 10 minut i nie wymaga żadnych narzędzi.

Ramię jest dostępne także w wersji dużej Willow double i single.

Uwaga! Klosze UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) z kolekcji Clava oraz Clava Dine nie nadają się do montażu na ramionach Willow.

Zaprojektowano w Danii przez Soren Ravn Christensen

Specyfikacja

Typ gwintu E27
Maks. moc oprawy ośw. 15W
Długość kabla/-i 150cm
Wysokość 121cm
Głębokość 77,7cm
Materiał wykonania aluminium / stal / tworzywo sztuczne / tekstylny oplot
Wykończenie mat
Kolorystyka czarny
Kolor kabla czarny
Kolor stelaża czarny
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe uwagi zestaw do samodzielnego złożenia

Napisz opinię

Pojedyncze ramię do lampy ściennej Willow single UMAGE (VITA Copenhagen) - czarne

Pojedyncze ramię do lampy ściennej Willow single UMAGE (VITA Copenhagen) - czarne