Lampa INDUSTRIAL 15/16P z bezbarwnego szkła Dreizehngrad - średnica 15 cm

IN 015016 PKL

Nowy produkt

1 235,00 zł

• lampa wisząca • drewno dąb / szkło przeźroczyste • klosz wysokość 16cm / średnica 15cm • zawieszenie: w zestawie, metalowe malowane proszkowo na kolor biały, długość przewodu 2 m • max. 4W • gwint GU10 • brak źródła światła w komplecie (kup)

Dostępność: na zamówienie

Więcej informacji

Kolekcja lamp Industrial jest inspirowana wzorem klasycznych przemysłowych lamp.

Dmuchane szkło kryształowe połączone z toczonym drewnem dębowym współgra doskonale.
Wszystko w oparciu o prostą zasadę: szkło podparte jest na drewnianym stożku, w którym umieszczono żarówkę LED. Włączona lampa rozświetla sublelnie szklany klosz kierując jednak światło punktowo, nie oślepiając.

Szklane klosze kolekcji Industrial wykonane są ręcznie. W przeciwieństwie do produkcji masowej, szkło powstałe w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Grubość materiału zmienia się, co może spowodować, że klosz nie zawsze osadzony będzie idealnie poziomo. Nie jest to oznaką gorszej jakości, ale tradycyjnego rzemieślnictwa, które podkreśla indywidualny charakter lamp.

Wszystkie trzy kształty lamp Industrial można łączyć w grupy uzyskując stylowy efekt. Można wybrać między dwóch wersji: o przezroczystym lub antracytowym kolorze kryształowego szkła.

Uwaga! Każda lampa marki Dreizehngrad jest wyjątkowa i montowana ręcznie. Ze względu na unikalną charakterystykę drewna, zmienne wybarwienie i strukturę słojów, każda lampa jest inna. Drewno jest materiałem żywym i wykazuje naturalne cechy starzenia się. Zmiany te nie są bynajmniej oznaką gorszej jakości, ale raczej dowodem autentyczności materiału.

Producent: Dreizehngrad

Specyfikacja

Źródło światła w komplecie Nie
Typ gwintu GU10
Maks. moc oprawy ośw. 4W
Długość kabla/-i 200cm
Wysokość 16cm
Średnica 15cm
Materiał wykonania drewno / szkło
Kolorystyka beżowy
Kolor klosza bezbarwny
Średnica klosza 15cm
Gwarancja 24 miesiące

Napisz opinię

Lampa INDUSTRIAL 15/16P z bezbarwnego szkła Dreizehngrad - średnica 15 cm

Lampa INDUSTRIAL 15/16P z bezbarwnego szkła Dreizehngrad - średnica 15 cm

Produkty powiązane