System EIVA marki Creative Cables - nowe spojrzenie na oświetlenie zewnętrzne

System EIVA marki Creative Cables - nowe spojrzenie na oświetlenie zewnętrzne

Listopadowe pochmurne dni nie zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wspomnienie ciepłych letnich wieczorów koi jesienną chandrę, dlatego już teraz warto pomyśleć o przyszłorocznym czasie spędzonym w ogrodzie i o tym, jak go rozświetlić. Przedstawiamy Wam innowacyjny system oświetlenia zewnętrznego EIVA marki Creative Cables, który jest totalną nowością na naszym rynku. Mało tego, jest już dostępny w naszym sklepie Kolorowe Kable. Czym się wyróżnia EIVA? Przeczytajcie!

 

 

Jak prąd i woda?

 

System EIVA zaprojektowany, skonstruowany i opatentowany przez włoskiego producenta Creative Cables jest pierwszym systemem oświetlenia zewnętrznego do samodzielnego montażu o IP wynoszącym 65. A to oznacza, że niestraszne są mu żadne deszcze i burze. Choć woda i prąd nie brzmi jak dobre połączenie, dzięki EIVA staje się możliwe. Wysokiej jakości wykonanie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Kluczowym elementem systemu jest pierwsza na świecie oprawa przewodowa E27 o IP65. Dzięki wodoszczelnej membranie i specjalnemu żelowi izolacyjnemu wewnątrz oprawki z termoplastycznego tworzywa, lampa przetrwa bez szwanku nawet najgorszą ulewę. System EIVA doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie lub patio, rozświetlając niejeden niezapomniany wieczór. To także doskonałe rozwiązanie do ogródka piwnego, restauracji lub pubu. 

 

 

System taki, jakiego potrzebujecie

 

Możecie samodzielnie skompletować poszczególne komponenty, aby stworzyć własną, niepowtarzalną lampę zewnętrzną lub wybrać gotową do zamontowania. Łączcie kolory, dobierajcie akcesoria i modyfikujcie długość kabla zgodnie ze swoimi potrzebami oraz preferencjami. Creative Cables w ramach systemu EIVA oferuje dwie kolekcje. Modele z serii PASTEL w przyciągających wzrok kolorach to doskonała propozycja, która doda fantazji  przestrzeni przed domem. Z kolei w linii ELEGANT znajdują się oprawy w chłodnych, stonowanych barwach -  uniwersalna kolorystyka i design sprawiają, że odnajdą się praktycznie w dowolnym miejscu na zewnątrz. Wodoodporne lampy włoskiej marki są dostępne w wersji z abażurem lub bez. Ponadto do każdej z nich jest dołączany również haczyk sufitowy. Dzięki niemu bez trudu zawiesicie lampę na suficie, nawet w przypadku, gdy gniazdo elektryczne znajduje się w ścianie. System EIVA otwiera wiele możliwości aranżacyjnych, które sprawią, że nie chce się wracać z powrotem do domu. 

 

 

Z ziemi włoskiej do Polski 

 

Marka Creative Cables to włoski producent oświetlenia, który od 2014 roku podbija europejski rynek. Znakomitej jakości komponenty, przewody w oplocie oraz inne akcesoria  pozwalają klientom dać się ponieść wyobraźni i tworzyć spersonalizowane oprawy, szyte na każde wnętrze. Creative Cables to także setki wyjątkowych lamp w przyjaznych dla kieszeni cenach. Marka ma w swojej ofercie w sumie 20 000  produktów, które można połączyć w ponad 50 000 wariantów lamp. Oprócz stron internetowych obsługiwanych w 14 językach, producent posiada 6 sklepów stacjonarnych we Włoszech i 3 zagraniczne. To jedna z najszybciej rozwijających się firm z słonecznej Italii. Można powiedzieć, że Creative Cables zdobywa popularność z prędkością światła :)    

 

 

Dzięki systemowi EIVA wyciągnięcie światło z domu, niezależnie od pogody. W końcu można zostać okablowanym w środku i na zewnątrz :)

 

 

Zostaw komentarz