KASPA. Marka, która naturalnie nasyci światłem

KASPA. Marka, która naturalnie nasyci światłem

Głodni światła? Doskonale, bo przed Wami KASPA! Młoda, ale już bardzo znacząca i wyróżniająca się na rynku oświetlenia, polska firma. Za chwilę pojawi się nowa kolekcja marki, a w niej... Przekonajcie się sami :) 

 

 

Ale najpierw kilka słów o samej marce. KASPA powstała ponad 5 lat temu, dzięki doświadczeniu i pasji do oświetlenia Katarzyny Hanus i Pawła Szymańskiego. Założyciele od początku mieli sprecyzowaną wizję swojej biznesowej drogi i tego, jaka ma ona być. Wiedzieli też, do kogo kierują swoją ofertę. Celują w polskich klientów, którym dają do dyspozycji szeroki wachlarz różnych rozwiązań oświetleniowych – bardzo ciekawych stylistycznie, dobrych jakościowo i wykorzystujących nowoczesne technologie, a przy tym w przystępnej cenie.

 

 

Niewątpliwie zaletą marki KASPA jest lokalna produkcja z rodzimych surowców takich, jak szkło z polskich hut. Dzięki temu, że oświetlenie w całości powstaje w naszym kraju, jakość produktów jest stale weryfikowana, a oprawy niemal natychmiastowo dostępne "od ręki". Dodatkowym atutem jest możliwość drobnego zmodyfikowania lampy na życzenie klienta.

Lampy KASPA to design opierający się przede wszystkim na szklanych kloszach o przeróżnych formach – od prostych, minimalistycznych kul w różnym rozmiarze, po stylizowane kształty zaprojektowane specjalnie na potrzeby marki. W ofercie KASPY znajdują się także oprawy, w których wykorzystano bardzo wysokiej jakości tkaniny, tworzywa metalopodobne gięte w tuby, bądź rulony, metal oraz elementy drewniane. Jeśli chodzi o materiały, ciekawymi rozwiązaniami są również oryginalne powłoki ręcznie wyklejane płatkami metalu czy warstwy lustrzane nakładane na grafitowe szkło. Swoje kolekcje marka uzupełnia szerokim wyborem opraw technicznych stropowych i ściennych. Wszystko to śmiało pozwala "ubrać" w KASPĘ cały dom czy lokal.

 

 

A czym marka zaskoczy nas w tym sezonie? Nowa kolekcja została zainspirowana naturą i tym, co w niej najwspanialsze. Projekty nawiązują formą do sfery niebieskiej, Słońca, Księżyca, kropel wody, oszlifowanych kamieni szlachetnych, dekoracyjnych metali, którymi ozdabiane są klosze. Istotny wpływ na wygląd i charakter kolekcji wywarły rośliny doniczkowe, które zagościły w przestrzeni nowego biura i showroomu KASPY. To właśnie one stały się impulsem do zaprojektowania całej gamy lamp, których światło wydobędzie kolor soczystych liści i kwiatów, a przy tym wesprze także ich wzrost i rozkwit. Prawdziwa ozdoba wnętrza! Oferowane przez markę oświetlenie wnętrz pozwala na zdrowy odpoczynek w domowym zaciszu.

 

 

KASPA proponuje budowanie nastroju miejsca pięknie rozproszonym przez szlachetne formy lamp światłem. Nim jednak nowa kolekcja zagości w naszym sklepie, sprawdźcie obniżki na wybrane modele lamp marki. Nie zwlekajcie i nasyćcie swoje wnętrze światłem :)

 

 

Zostaw komentarz