Artykuły tematyczne

Ostatnie posty

TOP 5 polskich marek oświetleniowych

Gorące oświetlenie na upalne lato. Tym razem przedstawiamy Wam 5 hot polskich marek oświetleniowych. Design i wysoka jakość, którą od lat proponują, zachwycają wielbicieli dobrego wzornictwa w Polsce i na świecie. Zapraszamy na krótki przegląd producentów, których oprawy podnoszą temperaturę każdego wnętrza. Zaczynamy!

Czytaj więcej »

Jak lato, to nad morzem? Jeśli tak, załóż kapok i wraz z nami udaj się w rejs po stylu, który nieodłącznie kojarzy się ze słońcem, piaskiem i szumem fal. Chodzi oczywiście o ponadczasowy styl marynistyczny. Dzięki niemu wakacyjny nastrój panuje w domu przez cały rok. Z tekstu dowiesz się, czym charakteryzuje się styl marynistyczny i jakie oświetlenie...

Czytaj więcej »

Maj w ogrodzie pachnie bzem i azaliami. Kwitnąca roślinność i słoneczna pogoda sprawiają, że trudno wysiedzieć w domu. Niestety nie zawsze możemy skorzystać z uroków przyrody na zewnątrz. Wówczas doskonałą namiastką bujnej zieleni za oknem są rośliny doniczkowe. Współczesny design odpowiada na potrzeby miłośników pięknych kwiatów i stylowego oświetlenia....

Czytaj więcej »

Kochasz DIY i masz w sobie ducha majsterkowicza? A może szukasz sposobu na tańsze urządzenie nowego mieszkania? Nie musisz być złotą rączką, żeby na własną rękę zmontować designerskie oświetlenie. W tym tekście podpowiemy, jak szybko i łatwo stworzyć stylową i funkcjonalną lampę wiszącą. Pora na świet(l)ną przygodę :)

Czytaj więcej »

Wiosnę już czuć w powietrzu. Coraz dłuższe dni i więcej słońca dają zastrzyk sił, również do porządków i remontów. Jeśli planujecie zmiany w aranżacji domowej przestrzeni, przychodzimy z podpowiedzią pełną wiosennych inspiracji. Jakie oświetlenie wprowadzi powiew świeżości? Jakie trendy są gorętsze niż nadchodzące słońce? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej »