Filtr postów po blogerze : Izabela Seliga

Kochasz DIY i masz w sobie ducha majsterkowicza? A może szukasz sposobu na tańsze urządzenie nowego mieszkania? Nie musisz być złotą rączką, żeby na własną rękę zmontować designerskie oświetlenie. W tym tekście podpowiemy, jak szybko i łatwo stworzyć stylową i funkcjonalną lampę wiszącą. Pora na świet(l)ną przygodę :)

Czytaj więcej »

Wiosnę już czuć w powietrzu. Coraz dłuższe dni i więcej słońca dają zastrzyk sił, również do porządków i remontów. Jeśli planujecie zmiany w aranżacji domowej przestrzeni, przychodzimy z podpowiedzią pełną wiosennych inspiracji. Jakie oświetlenie wprowadzi powiew świeżości? Jakie trendy są gorętsze niż nadchodzące słońce? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej »

Niestandardowe rozwiązania oświetleniowe to specjalność włoskiej marki Creative-Cables. Tym razem przedstawiamy Wam dwa autorskie systemy Flex i Magnetico. Dzięki nim aranżacja domowego oświetlenia jest szybka, łatwa i przyjemna. Co wyróżnia obie serie? Dlaczego fani funkcjonalnego i efektownego designu powinni zwrócić na nie uwagę? Przeczytajcie koniecznie!

Czytaj więcej »

Trendy w oświetleniu 2022

Trendy w wystroju wnętrz 2021 płynnie przeszły do 2022 roku. Oprócz rozwinięcia i kontynuacji tego, co znamy z poprzedniego sezonu, spotykamy też kilka nowinek. Jakie aranżacje będą królować w tym roku? Które oświetlenie jest “on top” nie tylko w skali mieszkania? :) Przeczytajcie!

Czytaj więcej »

Mikołajki za nami, a więc to już najwyższa pora zacząć tworzyć w domu świąteczny nastrój. Jeśli już nucicie All I Want for Christmas, ale jeszcze nie macie choinki, to znak, że jesteście w dobrym miejscu. Tym razem podpowiemy, jak stworzyć magię świąt we wnętrzu. Jakie są najważniejsze trendy w dekoracjach bożonarodzeniowych w 2021 roku? Przeczytajcie,...

Czytaj więcej »