Ostatnie posty

Jak lato, to nad morzem? Jeśli tak, załóż kapok i wraz z nami udaj się w rejs po stylu, który nieodłącznie kojarzy się ze słońcem, piaskiem i szumem fal. Chodzi oczywiście o ponadczasowy styl marynistyczny. Dzięki niemu wakacyjny nastrój panuje w domu przez cały rok. Z tekstu dowiesz się, czym charakteryzuje się styl marynistyczny i jakie oświetlenie...

Czytaj więcej »

Maj w ogrodzie pachnie bzem i azaliami. Kwitnąca roślinność i słoneczna pogoda sprawiają, że trudno wysiedzieć w domu. Niestety nie zawsze możemy skorzystać z uroków przyrody na zewnątrz. Wówczas doskonałą namiastką bujnej zieleni za oknem są rośliny doniczkowe. Współczesny design odpowiada na potrzeby miłośników pięknych kwiatów i stylowego oświetlenia....

Czytaj więcej »

Kochasz DIY i masz w sobie ducha majsterkowicza? A może szukasz sposobu na tańsze urządzenie nowego mieszkania? Nie musisz być złotą rączką, żeby na własną rękę zmontować designerskie oświetlenie. W tym tekście podpowiemy, jak szybko i łatwo stworzyć stylową i funkcjonalną lampę wiszącą. Pora na świet(l)ną przygodę :)

Czytaj więcej »

Wiosnę już czuć w powietrzu. Coraz dłuższe dni i więcej słońca dają zastrzyk sił, również do porządków i remontów. Jeśli planujecie zmiany w aranżacji domowej przestrzeni, przychodzimy z podpowiedzią pełną wiosennych inspiracji. Jakie oświetlenie wprowadzi powiew świeżości? Jakie trendy są gorętsze niż nadchodzące słońce? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej »

Niestandardowe rozwiązania oświetleniowe to specjalność włoskiej marki Creative-Cables. Tym razem przedstawiamy Wam dwa autorskie systemy Flex i Magnetico. Dzięki nim aranżacja domowego oświetlenia jest szybka, łatwa i przyjemna. Co wyróżnia obie serie? Dlaczego fani funkcjonalnego i efektownego designu powinni zwrócić na nie uwagę? Przeczytajcie koniecznie!

Czytaj więcej »