Lampa Silvia Mini Create UMAGE (VITA Copenhagen) - biały papier akwarelowy

2100

5710302021003

Nowy produkt

269,00 zł

• lampa sufitowa, lampa stojąca, lampa na stolik, kinkiet • biały do własnego pomalowania • wysokość 27cm • średnica 34cm • materiał tworzywo sztuczne • max. 15W • gwint E27 • brak źródła światła w komplecie (kup) • brak zawieszenia w zestawie (kup)

Dostępność: Produkt nie jest dostępny

Ocena 
 (1 Opinii)

Więcej informacji

Silvia Mini Create to niezwykła lampa z rozpoznawalnej kolekcji Silvia. W tym modelu standardowe listki z tworzywa zastąpiono listkami z papieru akwarelowego. Tym samym UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) oddaje Tobie możliwość dowolnego wykreowania swojej własnej, niepowtarzalnej lampy. Zabaw się w designera!

Dzięki wykonaniu listków z grubego papieru akwarelowego, możesz je dowolnie ozdobić używając farb, lakierów w spray'u, długopisu, ołówka czy drukarki atramentowej. Maluj, rysuj, drukuj, notuj ciekawe sentencje... wyraź siebie na swój indywidualny sposób. Listki lampy posiadają charakterystyczną teksturę papieru akwarelowego, dzięki czemu wybrany wzór nabierze ciekawej głębi. Możesz także skorzystać z dostępnych wzorów do druku udostępnionych przez producenta. Do pobrania tu: klik :-)

Wszystkie produkty UMAGE (VITA Copenhagen) są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Informacje techniczne na temat zadruku listków Sivia Mini Create:

· dostępne lub stworzone własne szablony / wzory mogą być drukowane wyłącznie na drukarkach atramentowych z prostym przebiegiem papieru, w których papier przechodzi bezpośrednio przez drukarkę. Zadruk nie jest możliwy w drukarkach, w których używane są rolki zawijające papier.

· drukarka powinna być wyposażona w opcję druku na papierze o gramaturze 300g

· podczas wydruku szablonu skala zadruku powinna być ustawiona na 100%, a maksymalny dopuszczalny margines to 10mm

· szablony i wzory mogą być drukowane na obu stronach papieru, każda z nich posiada jednak inną teksturę

Informacje techniczne na temat malowania listków Sivia Mini Create:

· możesz malować na obu stronach papieru, każda z nich posiada jednak inną teksturę, co wpłynie na odbiór wizualny lampy

· im ciemniejsza użyta farba, tym mniej światła da w konsekwencji lampa

· im grubszą warstwę farby nałożysz, tym trudniej będzie umieścić listki w przeznaczonych dla nich szczelinach w konstrukcji lampy

· malowanie wewnętrznej strony listków może wpłynąć na jakość i kolor światła emitowanego przez lampę

W każdej chwili możesz dokupić także dodatkowy pakiet listków do swojej lampy.

Zaprojektowano przez zespół projektowy UMAGE.

Specyfikacja

Maks. moc oprawy ośw. 15W
Wysokość 27cm
Średnica 32cm
Materiał wykonania papier akwarelowy / tworzywo sztuczne
Kolorystyka biały
Kolor abażuru biały
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe uwagi zestaw do samodzielnego złożenia

Opinie

Ocena 
2021-03-28

Umage

Jak widzę Umage to zawsze mam pewność, że lampy będą ze mną długo i będą pięknie wyglądać. To już kolejna Silvia w mojej kolekcji. Tym razem do sypialni. W salonie mam jeszcze stojącą różową. Polecam szczerze

Napisz opinię!

Napisz opinię

Lampa Silvia Mini Create UMAGE (VITA Copenhagen) - biały papier akwarelowy

Lampa Silvia Mini Create UMAGE (VITA Copenhagen) - biały papier akwarelowy