W USA w latach 50-tych ubiegłego stulecia narodził się styl industrialny. Powstał w trakcie przystosowywania opuszczonych fabryk do zamieszkania. Pierwotnie kojarzył się ze stylem zubożałej bohemy artystycznej, która w poprzemysłowych wnętrzach tworzyła swoje pracownie i pierwsze lofty. Dziś jest synonimem nowoczesności i dobrego smaku. Wbrew po...

W USA w latach 50-tych ubiegłego stulecia narodził się styl industrialny. Powstał w trakcie przystosowywania opuszczonych fabryk do zamieszkania. Pierwotnie kojarzył się ze stylem zubożałej bohemy artystycznej, która w poprzemysłowych wnętrzach tworzyła swoje pracownie i pierwsze lofty. Dziś jest synonimem nowoczesności i dobrego smaku. Wbrew pozorom charakterystyczne dla tej estetyki materiały, takie jak metal, szkło czy beton, wcale nie muszą ujmować mieszkaniu przytulności. Ważnym elementem industrialnego wystroju jest oświetlenie. Może być kropką nad i w wyrafinowanym lofcie lub mocnym i oryginalnym detalem praktycznie w każdej aranżacji. 

W ofercie sklepu KoloroweKable.pl posiadamy duży wybór lamp fabrycznych, zarówno lamp wiszących, jak i kinkietów, które dodadzą wnętrzu industrialnego charakteru. Znajdziesz u nas oprawy polskiej marki Lampa Lampa, nawiązujące do klasyki postprzemysłowego wzornictwa. Bogata kolorystyka - od czerni przez zieleń po róż - oraz mnogość form metalowych kloszy pozwoli dobrać oświetlenie w sam raz pasujące do Twojego salonu czy jadalni. Metalowe lampy sufitowe świetnie sprawdzą się także w stylowej restauracji lub barze. Proponujemy też oświetlenie w stylu industrialnym polskiego producenta Argon, m.in. lampy wiszące i lampy ścienne w kształcie reflektorów - w surowej wersji z metalowym łańcuchem i kratką, jak również maksymalnie uproszczonej formie i stonowanych kolorach czy oprawy złagodzone pudrowymi odcieniami, które będą odpowiednie nawet do pokoju dziecięcego. Ciekawym rozwiązaniem będą także nieco bardziej eleganckie lampy fabryczne w odcieniach złota lub z drewnianą ramką. Jeśli szukasz niebanalnych lamp fabrycznych, które pięknie rozświetlą i udekorują wnętrze, poznaj naszą ofertę. 

Więcej

Lampy fabryczne | Lampy Industrialne 

Jest 16 produktów.