Girlanda Świetlna

Girlanda Świetlna to kolejna marka pod banderą Kolorowe Kable, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych Klientów. Cieszące się coraz większą popularnością girlandy świetlne to nastrojowe i funkcjonalne oświetlenie, które daje mnóstwo nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki podwyższonej klasie ochrony IP44, girlandy żarówkowe można zastosować na zewnątrz, np. w ogrodzie lub na tarasie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ozdobić girlandami także salon czy sypialnię. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. W środku czy na zewnątrz - magiczny efekt gwarantowany!

Girlanda Świetlna to kolejna marka pod banderą Kolorowe Kable, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych Klientów. Cieszące się coraz większą popularnością girlandy świetlne to nastrojowe i funkcjonalne oświetlenie, które daje mnóstwo nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki podwyższonej klasie ochrony IP44, girlandy żarówkowe można zastosować na zewnątrz, np. w ogrodzie lub na tarasie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ozdobić girlandami także salon czy sypialnię. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. W środku czy na zewnątrz - magiczny efekt gwarantowany!W ofercie sklepu Kolorowe Kable znajdziesz girlandy świetlne w różnych rozmiarach i dwóch wersjach kolorystycznych - czerni i bieli. Posiadamy również wysokiej jakości żarówki do girland: żarówki LED stylizowane na retro, białe i przezroczyste żarówki w kształcie kulki oraz komponenty potrzebne do samodzielnego złożenia girlandy świetlnej (dla odważnych).


 


Wszystkie girlandy składamy ręcznie w naszej pracowni w Gdyni. Wykonujemy też projekty na zamówienie, więc jeśli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, napisz do nas!

Rozwiń opis
Jest 65 produktów.