Produkty Argon

ARGON to polska marka oświetleniowa, która od kilkunastu lat zajmuje się produkcją lamp dekoracyjnych. W swojej ofercie ma ponad 1200 modeli, od lamp wiszących, przez kinkiety, plafony, aż po lampy typu pająk. Oprawy są w 100% made in Poland - przy produkcji wykorzystuje się elementy wyprodukowane wyłącznie w Polsce, a za sam projekt odpowiada właściciel.


Siedziba firmy znajduje się niedaleko Częstochowy. Najpopularniejsze materiały, z których tworzone są lampy, to szkło, stal i drewno. Oprócz własnych stanowisk produkcyjnych, firma współpracuje z polskimi hutami szkła oraz z lokalnymi podwykonawcami. Coraz więcej opraw zawiera wbudowane moduły LED, co wpływa dodatnio na ich żywotność. Marka ARGON przestrzega norm bezpieczeństwa i dba o najwyższe standardy, a wszystkie lampy, które znajdują się w ofercie sklepu, posiadają Deklarację Zgodności.

ARGON to polska marka oświetleniowa, która od kilkunastu lat zajmuje się produkcją lamp dekoracyjnych. W swojej ofercie ma ponad 1200 modeli, od lamp wiszących, przez kinkiety, plafony, aż po lampy typu pająk. Oprawy są w 100% made in Poland - przy produkcji wykorzystuje się elementy wyprodukowane wyłącznie w Polsce, a za sam projekt odpowiada właściciel.Siedziba firmy znajduje się niedaleko Częstochowy. Najpopularniejsze materiały, z których tworzone są lampy, to szkło, stal i drewno. Oprócz własnych stanowisk produkcyjnych, firma współpracuje z polskimi hutami szkła oraz z lokalnymi podwykonawcami. Coraz więcej opraw zawiera wbudowane moduły LED, co wpływa dodatnio na ich żywotność. Marka ARGON przestrzega norm bezpieczeństwa i dba o najwyższe standardy, a wszystkie lampy, które znajdują się w ofercie sklepu, posiadają Deklarację Zgodności.

Rozwiń opis
Jest 448 produktów.