Ledon

Ledon to warszawska pracownia, w której ludzie z pasją przyoblekają światło w materię. Ich Ledony to tętniąca życiem łuna tworząca klimat w zamkniętych i otwartych przestrzeniach metropolii. Ledony - światło miasta, doskonała alternatywa dla neonu; bezpieczna, trwała i energooszczędna. Woodony to z kolei wewnętrzne światło lasu, bijąca z drzew świetlna energia, naturalnie rozjaśniająca serca i umysły.

Ledon to warszawska pracownia, w której ludzie z pasją przyoblekają światło w materię. Ich Ledony to tętniąca życiem łuna, tworząca klimat w zamkniętych i otwartych przestrzeniach metropolii. Woodony to z kolei wewnętrzne światło lasu, bijąca z drzew świetlna energia, naturalnie rozjaśniająca serca i umysły.


Mówią o sobie tak:


Michał: "Okazuje się, że można się przyjaźnić, pracować razem i… dalej się przyjaźnić. Można też połączyć ogień z wodą i z połączenia tego wychodzi tyle pary, że góry przenosić można. Nie znam drugiego tak innego ode mnie i tak do mnie podobnego gościa. Lubię z nim tworzyć, kłócić się i godzić (najlepiej na moich zasadach ;). Dzięki temu powstają rzeczy – Ledony na przykład, które cieszą przede wszystkim nas, ale cieszą też tych, dla których je robimy; bardzo świetna sprawa."


Mikołaj: "Tak. Bardzo świetna sprawa to nasze Ledon - stworzone własnymi siłami i na własnych zasadach. Tu każda akcja równa się reakcja, a para nigdy nie idzie w gwizdek. A do tego jeszcze ten doskonale synergiczno-kreatywny tandem! Tak pięknie się różnią, bo są tak podobni, i to działa. Każdy robi to, co umi i lubi a z tego powstają śliczne ledony. Bajer. Kurcze, ja naprawdę kocham swoją pracę!"

Rozwiń opis
Jest 29 produktów.