Sezon na girlandy trwa!

Sezon na girlandy trwa!

Wreszcie można zrelaksować się pod gołym niebem i poczuć lato. Długim wieczorom na świeżym powietrzu z pewnością dodadzą blasku modne i nastrojowe girlandy świetlne, które są obecnie jednym z najpopularniejszych dodatków aranżacyjnych.

 

 

Girlandy żarówkowe jednocześnie ozdobią i oświetlą przestrzeń. Są funkcjonalne i pasują w zasadzie do każdej okazji i miejsca. Girlanda sprawdzi się zarówno na łonie natury, jak i na tarasie. Takie oświetlenie to dobre rozwiązanie na udekorowanie ogrodu, werandy czy domku letniskowego. Rozwieszone na drzewach (i między nimi) dadzą magiczny efekt! Mogą być atrakcyjnym dodatkiem podczas imprez plenerowych czy wesel w stylu amerykańskim. Girlandy świetlne są coraz popularniejszą dekoracją w ogródkach piwnych przy restauracjach. W końcu światło girland tworzy przytulny i bajkowy nastrój.

 

 

Girlanda świetlna doskonale sprawdzi się też jako dodatkowe oświetlenie we wnętrzach. Opleciona wokół mebli lub fantazyjnie rozwieszona na ścianie, nada przytulności salonowi lub sypialni. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni :)

 

 

Dostępne w naszym sklepie girlandy żarówkowe można dostosować do potrzeb, dzięki możliwości konfiguracji elementów. Możecie wybrać zarówno długość girlandy, jak i rozmieszczenie oprawek, regulując w ten sposób ilość światła. W końcu girlanda służy nie tylko do oświetlania, lecz także przede wszystkim do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery.

 

 

Posiadamy również szeroki wybór modeli żarówek do girland, co pozwoli jeszcze ściślej dostosować natężenie światła do gustu i aktualnych wymagań. Do gniazd girland pasują różnego rodzaju żarówki: zwyczajne żarówki o ciepłej lub zimnej barwie albo żarówki dekoracyjne. Będą one ciekawym detalem i dodatkową ozdobą. Na przykład żarówki wzorowane na projekcie Thomasa Edisona świetnie wpiszą się w styl retro czy boho. Ponadto LEDowe żarówki do girland, w różnych kolorach i o różnych kształtach, pozwolą dowolnie zmieniać charakter oświetlenia. Żarówki LED można stosować bez względu na temperaturę i wilgotność, dzięki silikonowym uszczelnieniom gniazd w girlandach żarówkowych. Tym samym girlandy świetlne rozciągają przed nami szeroki wachlarz możliwości aranżacji przestrzeni.

 

 

Leave a reply