Pracownia światła otwarta - nowe miejsce na trójmiejskiej mapie oświetlenia

Pracownia światła otwarta - nowe miejsce na trójmiejskiej mapie oświetlenia

Jesienne nadmorskie wiatry pomogły nam już ochłonąć po otwarciu nowej pracowni przy ul. Nowodworcowej 15 w Gdyni. Jesteśmy przeszczęśliwi, że możecie nas odwiedzać w naszej małej świątyni światła i macie na to jeszcze kilka godzin dłużej. Pamiętajcie, że w czwartki pracownia jest dla Was otwarta aż do 19, a w pozostałe dni robocze między 8 a 16. Tym, którym jeszcze nie udało się tutaj dotrzeć, chcemy nieco przybliżyć, dlaczego przy najbliższej okazji warto wpaść na zielone Karwiny.

 

  

Jak do nas trafić?

 

Już z oddali naszych gości witają światłem ledony Kolorowe Kable i UMMO. Jadąc Nowodworcową na pewno nas nie przeoczycie. Tuż po wejściu ze wszystkich stron otoczy Was gąszcz oświetlenia od najciekawszych polskich i zagranicznych marek. Szczególnie cieszy nas to, że na miejscu możecie zobaczyć, kto dołączył do rodziny lamp UMMO. DIPLO, FYLLO, BORRA, KOP, HANEA plus więcej opraw w serii ENKEL i PLAAT - one wszystkie dumnie wiszą, czekając na wielbicieli dobrego designu. A to dopiero początek! Na ekspozycji w Gdyni znajduje się ponad 100 modeli lamp, a także mnóstwo oplecionych przewodów, komponentów czy żarówek dekoracyjnych. Wśród nich znajdziecie dosłownie calutkie oświetlenie naszych autorskich marek Kolorowe Kable i UMMO, a ponadto wiele opraw, takich producentów jak: UMAGE, LoftLight, Dreizehngrad, KASPA, Grupa Products, Twórczywo, SOOA, LoftYou, Star Trading, Creative Cables, NUUA, Minnt i Nasu. Ta kolekcja wciąż się powiększa, dlatego bacznie obserwujcie nasze kanały social media, żeby być na bieżąco, co nowego pojawia się w naszej pracowni.

 

 

Nie tylko lampy

 

Nie samymi lampami człowiek żyje, a skoro Kolorowe Kable, to nie mogło zabraknąć setek metrów równie kolorowych przewodów w oplocie. Aż trudno zliczyć je wszystkie. Po prostu musicie to zobaczyć, bo jest w czym wybierać. Dla tych, którym niestraszne majsterkowanie, przygotowaliśmy szeroki asortyment komponentów, które po kilku minutach montażu zmienią się w jedyną w swoim rodzaju oprawę lub w parę sekund odmienią stary, wysłużony model. Wyeksponowaliśmy na jednej ze ścian podtynkowy i natynkowy ceramiczny osprzęt, który na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. W trakcie odwiedzin nie zapomnijcie zakochać się w blasku żarówek o rozmaitych kształtach i barwach. Trudno przejść obok nich obojętnie, zapewniamy z czystym sumieniem. 

 

 

Pracownia pod Pomocną Dłonią

 

W takim ogromie wzorów, modeli, możliwości łatwo się zgubić. Ale nie martwcie się! Służymy Wam pomocą i profesjonalną poradą we wszelkich kwestiach związanych z oświetleniem. Zaprezentujemy na miejscu katalogi marek, które możecie kupić w sklepie Kolorowe Kable. Gdy już coś wpadnie Wam w oko, zaproponujemy najlepszą ofertę :) Chcielibyście zmodyfikować lampę? Nie ma problemu! Skroimy razem światło na miarę… i girlandę też! W naszej pracowni tworzymy girlandy świetlne na wymiar. Ty decydujesz, jak długi ma być łańcuch i ile żarówek w niego wkręcisz. Z kolei, jeśli chodzą Wam po głowie pomysły na oprawy, które jeszcze nie istnieją, to Nowodworcowa 15 jest właściwym adresem. Z ochotą urzeczywistnimy lampy z Waszych marzeń! Co więcej? Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, a także współpracujemy z architektami na elastycznych warunkach. Przekonacie się, gdy porozmawiamy. Obiecujemy, że nikt z nas nie gryzie, a rozmowy z naszą uśmiechniętą ekipą należą do naprawdę przyjemnych i pomocnych :) Kawy dla gości też nie zabraknie!

 

 

Mamy nadzieję, że ta krótka relacja, zachęci Was do odwiedzenia miejsca, w którym doznacie wprost iluminacji :) Nowodworcowa 15, Gdynia - zapraszamy! 

 

Leave a reply