Kolorowe Kable w programie Remont w 48h

Kolorowe Kable w programie Remont w 48h

Remont W 48h i kolejna udana realizacja z naszymi kablami w oplocie - Brawo Tomasz Pągowski!

Popularny program „Remont w 48h” emitowany na kanale Domo+, którego prowadzącym jest charyzmatyczny projektant Tomasz Pągowski, sięgnął po najnowszy trend we wnętrzach – lampy loftowe tworzone w oparciu o kable w oplocie, które zamówione były w sklepie Kolorowe Kable.

  

pokój

 

Nasi bohaterowie pół roku po ślubie postanowili zamieszkać pod Warszawą. Ułatwili im to rodzice, dzieląc dom na dwa oddzielne mieszkania. Mimo determinacji i samozaparcia remontowanie własnego mieszkania idzie im bardzo powoli.. - czytamy w zapowiedzi autorskiego programu Tomasza Pągowskiego „Remont w 48h„.

Kompletnie nie mają pomysłu na sypialnię. Jak przemienić pokój, który ponad 20 lat był kawalerską siedzibą naszego bohatera w ciepłą i przytulną sypialnię dla młodej pary? – zachęca do obejrzenia programu anons na stronie kanału tematycznego DOMO+.

 

sypialnia

 

Sypialnia w błękitach - bo tak brzmi tytuł tego odcinka programu - była najlepszą okazją do zaprezentowania nowoczesnego oświetlenia w tak bogatej kolorystyce, jaką oferuje sklep Kolorowe Kable. Okazję tą doskonale wyczuł autor programu „Remont w 48h„. Pozostajemy pod wrażeniem tej realizacji i niezmiennie zachwyceni tą kompozycją kablową, która powstała z połączenia kabla w oplocie poliestrowym w kolorze morski raj z trzema metalowymi oprawkami lakierowanymi w kolorze jasnoniebieskim, niebieskim i morskim.

 

pokój po remoncie

elementy wystroju wnętrz

  

Tomasz Pągowski, prowadzący program „Remont w 48h” na antenie Domo+, juror w programie „Bitwa o Dom” w TVN, projektant, muzyk, dyrektor kreatywny agencji IMATHOME.

Swoją pracę w mediach rozpoczął w 2008 roku cyklem 42 odcinków programu "Samowkręt", emitowanych na Domo+. W trakcie 3 edycji "Bitwy o Dom", prowadził również własny cykl w ramach Dzień Dobry TVN. Obecnie od sześciu sezonów prowadzi swój program na Domo+ "Remont w 48h", w którym jak dotąd urządził kilkadziesiąt różnych przestrzeni!

 

Tomasz Pągowski

 

Zapraszamy do sklepu KOLOROWE KABLE zarówno po kable w oplocie, żarówki dekoracyjne, oprawki metalowe i osłonki sufitowe lakierowane w wielu kolorach, jak i gotowe designerskie lampy loftowe!

Leave a reply