Kablujemy dla Was z Milano Design Week 2019 (fotorelacja)

Kablujemy dla Was z Milano Design Week 2019 (fotorelacja)

Co przykuło naszą uwagę w trakcie tegorocznej edycji Targów Designu w Mediolanie? Zapraszamy na krótką wycieczkę po włoskim święcie designu z Kolorowymi Kablami.

58. Targi Designu w Mediolanie już za nami! W zeszłym roku ekspozycje obejrzało ponad 500 tysięcy osób, a w tym frekwencja była podobno jeszcze wyższa. Także dzięki nam :) Tak, mieliśmy przyjemność osobiście zaczerpnąć inspiracji podczas Salone del Mobile Milano 2019. Mimo że emocje po podróży jeszcze nie opadły, chcemy na gorąco podzielić się z Wami tym, co przykuło naszą uwagę w trakcie tegorocznej edycji. Zapraszamy na krótką wycieczkę po włoskim święcie designu z Kolorowymi Kablami.

 

 

Miłośnicy designu z całego świata, co roku pojawiają się w Mediolanie, by przyjrzeć się najświeższym trendom ze świata wzornictwa i wystroju wnętrz. Dla nas oczywiście priorytetem byli wystawcy proponujący najwyższej jakości oświetlenie.

 

 

Mogliśmy obejrzeć najnowsze kolekcje przygotowane zarówno przez lokalnych producentów
i wielkie światowe marki, konkurujące ze sobą w poszukiwaniu nowych form, wykorzystaniu nowinek technologicznych czy kreowaniu wiodących trendów.

 

 

Najmodniejsze wzory, kolory, materiały... Meble i oświetlenie, estetyka, wskazująca kierunek,
w którym podąża myślenie o projektowaniu.

 

 

Zawsze jesteśmy dobrze nastrojeni na drewno w wystroju :)

 

 

Coraz wyraźniej zaznacza się trend zero waste, co cieszy nas szczególnie ze względu na dobro naszej planety.

 

  

Kolorowo, wzorzyście, wesoło – tak naszym zdaniem było. Naszą uwagę zwróciła coraz większa popularność lamp na baterie (u nas możecie kupić lampy dziecięce na baterie marki Flow Amsterdam). Wśród wystawców oświetlenia zaobserwowaliśmy modę na użycie mosiądzu szczotkowanego w połączeniu ze szklanymi kloszami. Mamy też dobrą wiadomość! Nasza marka UMMO wpisuje się w trendy na kolejne sezony :)

 

 

Dowody na to, że oświetlenie potrafi zachwycić!

 

 

Kochamy naszą ciężką pracę! :D

 

Leave a reply