Custom, czyli lampa dopasowana do Ciebie

Custom, czyli lampa dopasowana do Ciebie

Wybór mebli i dodatków to bardzo przyjemny, a zarazem ważny moment, na który czeka chyba każdy, kto urządza mieszkanie. Wszystkie elementy w pomieszczeniu muszą spełniać dwa kryteria: piękna i funkcjonalności. Co zrobić, gdy do dopięcia wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik brakuje idealnego oświetlenia? Odpowiedź jest prosta: przyjść do nas! Takie problemy, jak “brak pasującego koloru” czy “za długi/za krótki kabel do lampy” (i wiele innych) rozwiązujemy w mig :) Przygotowaliśmy dla Was małą próbkę naszych możliwości - zebraliśmy kilka lamp, które wykonaliśmy na specjalne zamówienie, czyli tzw. customów. Jesteście ciekawi?

 

 

1. Loft Bala 3

 

Zacznijmy od oprawy, którą wybieracie najczęściej. Loft Bala to lampa wisząca z koralikami, dostępna w jednym z sześciu oplotów do wyboru. Być może swój urok zawdzięcza właśnie ręcznie toczonym kulkom z drewna bukowego? Jedno jest pewne: ten model doczekał się największej liczby wersji kolorystycznych, zarówno w połysku, jak i w strukturze. Klasyczna Loft Bala składa się z metalowej kuli i maskownicy sufitowej lakierowanej w wybranym kolorze (a mamy ich sporo!), a standardowa długość kabla w przypadku pojedynczej lampy to 100 cm. Ale w naszej pracowni dzieją się różne dziwne rzeczy… I tak na przykład pojedyncza Loft Bala widoczna na zdjęciu poniżej zamieniła się w pająka. Każde z jego odnóży wydłużyliśmy do 150 cm i dorzuciliśmy uchwyty do mocowania przewodów, żeby całość mogła utrzymać się na suficie. Zaintrygowani? Od razu uprzedzamy, że w naszym sklepie internetowym znajdziecie tylko pojedynczą różową Loft Balę. Tę potrójną wykonaliśmy na specjalne zamówienie naszego klienta. Taką samą lub zupełnie inną możemy zrobić również dla Ciebie :) 

 

 

Z czego składa się zestaw? 

 

Co się zmieniło? 

  • - długość kabla (standardowa Loft Bala ma długość kabla 100 cm)
  • - kolor (w stałej ofercie nie posiadamy potrójnej Loft Bali w kolorze różowym)

  

2. Loft Multi Metal Line X5

 

Lampy multi, zyskujące coraz większą popularność, to efektowny sposób na oświetlenie pomieszczenia. A skoro mowa o pająkach, nie sposób nie wspomnieć o Loft Multi Metal Line. Klasycznie na lampę wiszącą z tej serii składa się metalowa osłonka sufitowa o średnicy 80 mm, metalowe oprawki na żarówki i oplot w wybranym kolorze. W lampie, którą widzicie poniżej, zamieniliśmy maskownicę na większą - o średnicy 300 mm. 

 

 

Z czego składa się zestaw? 

 

Co się zmieniło? 

  • - osłonka sufitowa (w przypadku tej lampy maskownicę sufitową o średnicy 80 mm, zastąpiliśmy dużą metalową maskownicą sufitową o średnicy 300 mm)

   

3. Loft Multi Metal Line X8

 

Pięć to już całkiem sporo, a co dopiero osiem?! W sklepie KoloroweKable.pl znajdziecie lampy multi z serii Loft Metal Line z max pięcioma kablami, ale równie dobrze może być ich dużo, dużo więcej… Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Pająk, widoczny na zdjęciu poniżej, solidnie okablował pewne mieszkanie. Potrzebował do tego aż ośmiu uchwytów sufitowych i naprawdę długich kabli - po 2,7 m każdy. Na życzenie klienta polakierowaliśmy osłonkę sufitową ośmiokablową, tak, by nawiązywała kolorystycznie do oplotu i oprawek na żarówki. Zrobiliśmy też małe czary-mary… Przewody w maskownicy połączyliśmy tak, by umożliwiały włączenie czterech żarówek osobno i czterech naprzemiennie. Robi wrażenie, co?

 

 

Z czego składa się zestaw? 

 

Co się zmieniło?  

  • - osłonka sufitowa (do produkcji lamp Loft Multi Metal Line używamy maksymalnie pięciootworowych maskownic, dlatego w przypadku tego zamówienia customowego zamieniliśmy osłonkę sufitową na większą ośmiootworową o średnicy 120 mm)
  • - kolor osłonki sufitowej (nie mamy w standardowej ofercie maskownicy ośmiokablowej w tym kolorze)
  • - długość kabla (standardowo lampy z serii Loft Multi Metal Line mają długość kabla po 100 cm każdy)
  • - dodatkowa funkcja (opcja naprzemiennego włączania żarówek)

 

4. Loft Metal Compact

 

Nie wszystko złoto, co się świeci… Ale nasz nowy kinkiet z pewnością! Loft Metal Compact to lampa ścienna, która posiada ramię obrotowe z możliwością regulacji kierunkowego doświetlania obiektu. Nie dość, że jest niesamowicie funkcjonalna, to w nowej odsłonie wygląda naprawdę olśniewająco! Metalowa maskownica i oprawka w kolorze chromu lub złotym to komplet, któremu do ideału brakuje tylko jednego: dekoracyjnej żarówki z serii TOP COATED. Ale tę już można dokupić :) 

 

 

Z czego składa się zestaw? 

 

Co się zmieniło?  

  • - kolor (w stałej ofercie nie posiadamy złotej lub chromowanej wersji Loft Metal Compact) 
  • - preferowana żarówka

  

5. UMMO

 

Nie zapominajmy o naszej drugiej marce! Do drzwi UMMO też od czasu do czasu puka jakiś custom :) Najczęściej prosi się o zmianę koloru, a my spełniamy życzenie. Tak właśnie powstał pomarańczowy kinkiet Kuul D oraz szara lampa wisząca Koban B. Warto podkreślić, że do niedawna lampy UMMO były dostępne tylko w wersji czarnej. W grudniu pokazaliśmy światu białą odsłonę wszystkich kolekcji. To jeszcze nie koniec!

 

 

 

To zaledwie wycinek naszych możliwości... Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do stworzenia wymarzonej lampy, oczywiście z naszą pomocą :) Czekamy na Wasze pomysły!

 

Leave a reply