Sposoby płatności

 

1. Składając zamówienie Klient dokonuje wyboru sposobu płatności.

2. Sklep kolorowekable.pl akceptuje następujące formy płatności:

Przed wydaniem towaru klientowi:

- Przelew na rachunek bankowy sklepu kolorowekable.pl

Dane właściciela konta: IT Gastro Mariusz Pacholski, ul. Karpińskiego 10A/18, 81-173 Gdynia

PKO BP Nr konta: 41 1020 4900 0000 8302 3058 8460

- Płatność poprzez system PayU* - system płatności online

- Płatność poprzez system Paypal** - międzynarodowy system płatności

W momencie odbioru towaru:

- Gotówką do rąk przewoźnika, w przypadku dostawy towarów "za pobraniem”

- Gotówką lub kartą płatniczą, w przypadku zamówień e-mailowych i wcześniejszego ustalenia odbioru towaru bezpośrednio w sklepie pod adresem: Showroom kolorowekable.pl, Zofii Nałkowskiej 22, 81-597 Gdynia, Telefon: +48500012457. Godziny pracy: pn-pt 8:00-16:00

3. Sklep może ustalić z klientem inne, szczególne sposoby i warunki płatności w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach na prośbę Klienta.

4. W przypadku płatności kartą poprzez Paypal dane kart Klientów nie trafiają do sklepu - otrzymuje on jedynie potwierdzenie transakcji. Operacja taka gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych.

 

* Na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego PayU SA otrzymało zgodę na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej. Od 27.11.2012 PayU jest podmiotem nadzorowanym przez KNF i wpisanym do Rejestru usług płatniczych (nr: IP1/2012 ) prowadzonym przez Komisję (dostępnym na https://erup.knf.gov.pl/View/). Uzyskanie statusu krajowej instytucji płatniczej wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa świadczonych przez PayU usług oraz ochronę naszych Klientów.

 

** PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD. Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl